LimeSurvey 4.x.x - en to kk_KZ translation catalogue (522 entries)

en:  Please select a file to import!
kk_KZ: Импорттайтын файлды таңдаңыз!

en: %s missing attributes
kk_KZ:  %s атрибуттары жоқ

en: %s not found!
kk_KZ: "%".strtolower($m[1]) табылмады!

en: (Reason: Administrator email address empty)
kk_KZ: (Себеп: әкімшінің электрондық пошта мекенжайы бос)

en: (Sub-)question width
kk_KZ: (Под-) сұрақ ені

en: (This question is mandatory)
kk_KZ: (Бұл сұрақ міндетті)

en: A fruity theme for a flexible use. This theme offers monochromes variations and many options for easy customizations.
kk_KZ: Икемді пайдалануға арналған жеміс тақырыбы. Бұл тақырып монохромды вариацияларды және оңай теңшелудің көптеген нұсқаларын ұсынады.

en: A survey which uses a custom theme will import fine, but the template it refers to will not exist on the new server. In that case the system will use the global default theme.
kk_KZ: Реттелетін тақырыпты қолданатын сауалнама жақсы импорттайды, бірақ ол жаңа серверде болмайды. Бұл жағдайда жүйе ғаламдық әдепкі тақырыпты қолданады.

en: A timing record was not deleted.|{n} timing records were not deleted.
kk_KZ: Уақыт жазбасы жойылмады. | {N} уақыт жазбалары жойылмады.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
kk_KZ: Пайдаланушы аты берілмеген немесе пайдаланушы аты жарамсыз.

en: AND/OR Date is
kk_KZ: ЖӘНЕ НЕМЕСЕ Күні

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
kk_KZ: Сұрақтарды, топтарды және параметрлерді өзгерту мүмкіндігі әлі де шектеулі.

en: Action
kk_KZ: Әрекет

en: Activate survey participants table
kk_KZ: Сауалнамаға қатысушылардың кестесін іске қосыңыз

en: Active surveys
kk_KZ: Белсенді сауалнамалар

en: Add additional CSS class(es) for this question. Use a space between multiple CSS class names. You may use expressions - remember this part is static.
kk_KZ: Бұл сұраққа қосымша CSS класын қосыңыз. Бірнеше CSS сынып атаулары арасында бос орын қолданыңыз. Сіз өрнектерді қолдана аласыз - бұл бөліктің статикалық екенін есте сақтаңыз.

en: Add gray background to questions in PDF:
kk_KZ: PDF форматындағы сұрақтарға сұр түсті фонды қосыңыз:

en: Add new participant
kk_KZ: Жаңа қатысушыны қосыңыз

en: Add new survey participant
kk_KZ: Сауалнамаға жаңа қатысушыны қосыңыз

en: Add some subquestions to your question
kk_KZ: Сұрағыңызға бірнеше ішкі қосымшаларды қосыңыз

en: Additional Languages
kk_KZ: Қосымша тілдер

en: Advanced settings
kk_KZ: Қосымша параметрлер

en: Albanian
kk_KZ: Албан

en: All conditions meet consistency standards.
kk_KZ: Барлық жағдайлар сәйкестік стандарттарына сәйкес келеді.

en: All conditions scenarios were renumbered.
kk_KZ: Барлық жағдайлардың сценарийлері өзгертілді.

en: All fields below (except CSS framework name) must be either a valid JSON array or the string "inherit".
kk_KZ: Төмендегі барлық өрістер (CSS рамалық атауынан басқа) жарамды JSON массиві немесе  «мұра» жолы болуы керек.

en: All menu entries of this menu will also be deleted.
kk_KZ: Осы мәзірдің барлық жазбалары да жойылады.

en: All necessary styles will be loaded, to print it just press Ctrl/Cmd+p or select print from your browser menu.
kk_KZ: Барлық қажетті стильдер жүктеледі, оны басып шығару үшін жай Ctrl / Cmd + p басыңыз немесе шолғыш мәзірінен басып шығаруды таңдаңыз.

en: An error occured while getting the changeset.
kk_KZ: Өзгерістер парағын алу кезінде қате пайда болды.

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
kk_KZ: Күтпеген қате пайда болды және сіздің жауаптарыңызды сақтау мүмкін емес.

en: An unknown error happened when moving file %s to %s.
kk_KZ:  %s файлын  %s -ге жылжыту кезінде белгісіз қате орын алды.

en: An unknown error occured
kk_KZ: Белгісіз қате пайда болды

en: Answer label font size (normal)
kk_KZ: Жауап жапсырмасы шрифтінің өлшемі (қалыпты)

en: Answer options were successfully saved.
kk_KZ: Жауаптар сәтті сақталды.

en: Answers
kk_KZ: Жауаптар

en: Apply and go to survey
kk_KZ: Өтініш беріп, сауалнамаға өтіңіз

en: April
kk_KZ: Сәуір

en: Are you sure you want to delete all those surveys?
kk_KZ: Осы сауалнамалардың барлығын жойғыңыз келе ме?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
kk_KZ: Осы URL параметрін шынымен жойғыңыз келе ме?

en: Are you sure you want to delete this theme?
kk_KZ: Бұл тақырыпты шынымен жойғыңыз келе ме?

en: Array (Numbers)
kk_KZ: Массив (Сандар)

en: Assessment rules
kk_KZ: Бағалау ережелері

en: Assessments mode not activated
kk_KZ: Бағалау режимі қосылмаған

en: At the end of the process we'll proceed to the LimeSurvey update.
kk_KZ: Процесс соңында біз LimeSurvey жаңартуына көшеміз.

en: Attribute was saved.
kk_KZ: Атрибут сақталды.

en: Automatic
kk_KZ: Автоматты

en: Average no. of files per respondent
kk_KZ: Орташа жоқ бір респонденттің файлдары

en: Back
kk_KZ: Артқа

en: Background colour for sections (0 black - 255 white)
kk_KZ: Бөлімдер үшін өң түсі (0 қара - 255 ақ)

en: Basic email notification is sent to:
kk_KZ: Электрондық пошта туралы негізгі хабарлама келесіге жіберіледі:

en: Belarusian
kk_KZ: Беларуссиялық

en: Big5 Traditional Chinese
kk_KZ: Big5 дәстүрлі қытай

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
kk_KZ: Ғаламдық өріс орнатылғаннан кейін кез-келген жаңа қосылған сауалнамаға қара тізімге қатысушы:

en: Bounce processing
kk_KZ: Соққы өңдеу

en: Can't render layout %s. Please check that the view exists or contact your admin.
kk_KZ: 
    %s орналасуын көрсету мүмкін емес. Көріністің бар-жоғын тексеріңіз немесе әкімшіңізге хабарласыңыз.

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
kk_KZ: Жапсырмаларды жаңарту мүмкін емес, өйткені сіз қайталанатын кодтарды қолданасыз

en: Cannot be changed
kk_KZ: Өзгерту мүмкін емес

en: Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.
kk_KZ: Абайлаңыз: сіздің шолғышта немесе осы веб-сайтта JavaScript орындалуы өшірілген. Осы сауалнаманың барлық сұрақтарына жауап бере алмауыңыз мүмкін. Шолғыш параметрлерін тексеріңіз.

en: Change language
kk_KZ: Тілді өзгерту

en: Change scenario number
kk_KZ: Сценарий нөмірін өзгертіңіз

en: Change settings
kk_KZ: Параметрлерді өзгертіңіз

en: Character set for file import/export:
kk_KZ: Файлды импорттауға / экспорттауға арналған таңбалар жиынтығы:

en: Check logic
kk_KZ: Логиканы тексеріңіз

en: Check out the dedicated documentation for this format.
kk_KZ: Осы форматтағы арнайы құжаттаманы қараңыз.

en: Choice of rank %s
kk_KZ: %s дәрежесін таңдау

en: Choose one of the following answers
kk_KZ: Келесі жауаптардың біреуін таңдаңыз

en: Choose the file to upload:
kk_KZ: Жүктеу үшін файлды таңдаңыз:

en: Clear
kk_KZ: Айқын

en: Click on 'Activate this survey'
kk_KZ: \ «Осы сауалнаманы іске қосу \» түймесін басыңыз.

en: Code
kk_KZ: Код

en: ComfortUpdate could not download the update!
kk_KZ: ComfortUpdate жаңартуды жүктей алмады!

en: ComfortUpdate could not zip the files for your backup
kk_KZ: ComfortUpdate файлы резервтік көшірмеге жібере алмады

en: ComfortUpdate has been updated!
kk_KZ: ComfortUpdate жаңартылды!

en: Condition updated.
kk_KZ: Шарт жаңартылды.

en: Confirmation email subject
kk_KZ: Растау электрондық пошта тақырыбы

en: Constant
kk_KZ: Тұрақты

en: Convert spaces in question text to underscores:
kk_KZ: Сұрақ мәтініндегі бос орындарды астын сызуға аударыңыз:

en: Copy subquestions?
kk_KZ: Кіші топтамаларды көшіру керек пе?

en: Could not insert all conditions.
kk_KZ: Барлық шарттарды енгізе алмады.

en: Could not modify user data.
kk_KZ: Пайдаланушы деректерін өзгерту мүмкін болмады.

en: Could not update condition.
kk_KZ: Шартты жаңарту мүмкін болмады.

en: Could not write file
kk_KZ: Файлды жазу мүмкін болмады

en: Count the number of answered questions in the list
kk_KZ: Тізімдегі жауаптардың санын санаңыз

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
kk_KZ: Бірінші дәлелге сәйкес тізімдегі жауаптардың санын санаңыз

en: Create a new box
kk_KZ: Жаңа қорап жасаңыз

en: Create a new survey clicking on the %s icon.
kk_KZ: %s белгішесін басу арқылы жаңа сауалнама жасаңыз.

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
kk_KZ: Қазіргі уақытта бұл сауалнамаға бейімделген қосымша тілдер жоқ.

en: DOS West European (cp850)
kk_KZ: DOS Батыс Еуропа (б. 850)

en: Data consistency check
kk_KZ: Деректердің сәйкестігін тексеру

en: Data entry screen
kk_KZ: Деректерді енгізу экраны

en: Database
kk_KZ: Дерекқор

en: Database has been created.
kk_KZ: Деректер базасы құрылды.

en: Database location
kk_KZ: Мәліметтер базасының орналасуы

en: Database type:
kk_KZ: Дерекқор түрі:

en: Date
kk_KZ: Күні

en: Date format: %s
kk_KZ: Күн пішімі::%s

en: Date last action
kk_KZ: Соңғы әрекет күні

en: Date submitted
kk_KZ: Берілген күні

en: Deactivate Survey
kk_KZ: Сауалнаманы ажыратыңыз

en: Deactivated survey participants tables
kk_KZ: Сауалнамаға қатысушылардың сөндірілген кестелері

en: Delete all conditions
kk_KZ: Барлық жағдайды жойыңыз

en: Delete all conditions in this scenario
kk_KZ: Осы сценарийдегі барлық жағдайларды жойыңыз

en: Delete current question group
kk_KZ: Ағымдағы сұрақтар тобын жою

en: Delete exported participants:
kk_KZ: Экспортталған қатысушыларды жою:

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
kk_KZ: Дүниежүзілік қара тізімге енгізілген қатысушыны дерекқордан жою:

en: Delete participant
kk_KZ: Қатысушыны жою

en: Delete this entry and related response
kk_KZ: Осы жазбаны және оған байланысты жауапты жойыңыз

en: Delete this survey menu
kk_KZ: Осы сауал мәзірін жою

en: Deleting  will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
kk_KZ: Жою нәтижесінде жауаптың кез-келген нұсқасы мен оның ішіндегі ішкі сұраулар да жойылады. Жалғастырғыңыз келе ме?

en: Deleting orphan survey participants table: %s
kk_KZ: Сауалнамаға қатысушылардың жетімін жою: %s

en: Deleting orphaned default values: %u default values deleted.
kk_KZ: Әдепкі байланысы үзілген мәндерді жою: %u әдепкі мәндері жойылды.

en: Deleting orphaned quota languages: %u quota languages deleted
kk_KZ: Квота тілін жою: %u квота тілдері жойылды

en: Deleting orphaned quota members: %u quota members deleted
kk_KZ: Квотаның жетім мүшелерін жою: %u квота мүшелері жойылды

en: Deleting orphaned quotas: %u quotas deleted
kk_KZ: Жетім емес квоталарды жою: %u квоталары жойылды

en: Deleting orphaned user group assignments: %u assignments deleted
kk_KZ: Пайдаланушы тобының жетімді емес тапсырмаларын жою:% u тағайындаулар жойылды

en: Depending on the number of uploaded files, this might take some time.
kk_KZ: Жүктелген файлдардың санына байланысты бұл біраз уақытты алуы мүмкін.

en: Determine whether a variable is considered to be empty
kk_KZ: Айнымалы бос деп саналатынын анықтаңыз

en: Disable only
kk_KZ: Тек ажырату

en: Disabled by configuration. Set 'showpopups' option in config.php file to enable this option.
kk_KZ: Конфигурация бойынша ажыратылған. Осы параметрді қосу үшін config.php файлында \ «showpopups \» опциясын орнатыңыз.

en: Display dropdown boxes
kk_KZ: Ашылмалы терезелерді көрсету

en: Display map
kk_KZ: Картаны көрсету

en: Display mode:
kk_KZ: Дисплей режимі:

en: Display:
kk_KZ: Көрсету:

en: Displaying {start}-{end} of {count} result(s).
kk_KZ: {Санау} нәтижелерінің (нәтижелерінің) {бастау} - {соңы} көрсету.

en: Do you really want to continue?
kk_KZ: Шынымен жалғастырғыңыз келе ме?

en: Do you want to continue?
kk_KZ: Жалғастырғыңыз келе ме?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
kk_KZ: Дерекқорды қазір қажетті кестелер құру арқылы толтырғыңыз келе ме?

en: Don't touch the values below unless you know what you're doing.
kk_KZ: Не істеп жатқаныңызды білмейінше, төмендегі мәндерге қол тигізбеңіз.

en: Download the data and the syntax file.
kk_KZ: Деректер мен синтаксистік файлды жүктеңіз.

en: Dropdown fields
kk_KZ: Төмен түсетін өрістер

en: E-mail:
kk_KZ: Электрондық пошта:

en: EM value
kk_KZ: ЭМ мәні

en: Each answer must be between %s and %s
kk_KZ: Әр жауап %s мен %s аралығында болуы керек

en: Edit response
kk_KZ: Жауапты өңдеу

en: Edit survey permissions for user %s
kk_KZ: %s пайдаланушысы үшін сауалнамаға рұқсаттарды өңдеңіз

en: Edit this assessment rule
kk_KZ: Осы бағалау ережесін өңдеңіз

en: Edit this participant
kk_KZ: Осы қатысушыны өңдеңіз

en: Email
kk_KZ: Электрондық пошта

en: Email status:
kk_KZ: Электрондық пошта күйі:

en: End url
kk_KZ: URL мекенжайын аяқтау

en: English
kk_KZ: Ағылшынша

en: Enter a boolean equation to validate each subquestion.
kk_KZ: Әрбір ішкі сұранысты растау үшін логикалық теңдеуді енгізіңіз.

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
kk_KZ: Осы сұраққа сәйкес жауап нұсқаларын көрсету үшін бірнеше таңдау сұрағының (тердің) (нүктелі үтірмен бөлінген) кодын енгізіңіз.

en: Enter your hostname and port, e.g.: %s
kk_KZ: Хост атауы мен портты енгізіңіз, мысалы: %s

en: Equation
kk_KZ: Теңдеу

en: Error
kk_KZ: Қате

en: Error files list
kk_KZ: Қате файлдар тізімі

en: Error while updating template permissions.
kk_KZ: Шаблон рұқсаттарын жаңарту кезіндегі қате.

en: Expiration
kk_KZ: Мерзімі

en: Expiration date/time:
kk_KZ: Жарамдылық мерзімі / уақыты:

en: Exponential expression
kk_KZ: Экспоненциалды өрнек

en: Export
kk_KZ: Экспорттау

en: Export a VV survey file
kk_KZ: VV сауалнамасы файлын экспорттаңыз

en: Export all participants
kk_KZ: Барлық қатысушыларды экспорттау

en: Export data
kk_KZ: Деректерді экспорттау

en: Export format:
kk_KZ: Экспорттау форматы:

en: Export these responses as PDF:
kk_KZ: Осы жауаптарды PDF ретінде экспорттаңыз:

en: Export these responses as queXML PDF:
kk_KZ: Осы жауаптарды queXML PDF түрінде экспорттаңыз:

en: Export this label set
kk_KZ: Осы белгілер жиынтығын экспорттаңыз

en: Export this question group
kk_KZ: Осы сұрақтар тобын экспорттаңыз

en: Exported
kk_KZ: Экспортқа шығарылды

en: Exporting a questionnaire to queXML allows you to create PDF documents that can be printed, filled then scanned and processed using queXF software.
kk_KZ: Анкетаны queXML-ге экспорттау queXF бағдарламалық жасақтамасының көмегімен басып шығаруға, толтыруға, сканерлеуге және өңдеуге болатын PDF құжаттарын жасауға мүмкіндік береді.

en: Extra token found after expressions
kk_KZ: Өрнектерден кейін қосымша таңбалауыш табылды

en: Extracted files not found - maybe a permission problem?
kk_KZ: Шығарылған файлдар табылмады - мүмкін рұқсат мәселесі шығар?

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
kk_KZ: Топ қосу сәтсіз аяқталды! Топ атауының ұзындығы 20 таңбадан асады.

en: File metadata
kk_KZ: Файл метадеректері

en: File: %s (%s)
kk_KZ: Файл: %s (%s)

en: Filipino
kk_KZ: Филиппин

en: Filter the available answers by this value
kk_KZ: Қол жетімді жауаптарды осы мән бойынша сүзіңіз

en: Filtered from statistics script
kk_KZ: Статистика сценарийінен алынған

en: Final equation to set in database, defaults to question text.
kk_KZ: Деректер базасында орнатылатын қорытынды теңдеу, сұрақ мәтініне арналған әдепкі параметрлер.

en: Finalize response submission
kk_KZ: Жауап беруді аяқтаңыз

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
kk_KZ: MS Excel-де оңай ашу үшін кеңейтімді  'tab ' немесе  'txt' етіп өзгертіңіз.

en: For this simple survey the default settings are ok, but read the disclaimer carefully when you activate your own surveys.
kk_KZ: Бұл қарапайым сауалнама үшін әдепкі параметрлер дұрыс, бірақ өз сауалнамаңызды іске қосқан кезде ескерту мәтінін мұқият оқып шығыңыз.

en: Fula
kk_KZ: Фула

en: Galician
kk_KZ: Галисия

en: Get float value of a variable
kk_KZ: Айнымалының өзгермелі мәнін алыңыз

en: Go to today
kk_KZ: Бүгінге барыңыз

en: Grand total
kk_KZ: жалпы жиыны

en: Greater than (Strings)
kk_KZ: Үлкен (Жолдар)

en: Group summary
kk_KZ: Топтық қорытынды

en: HP West European
kk_KZ: HP Батыс Еуропа

en: Hebrew
kk_KZ: Еврей

en: Hello %s,
kk_KZ: Сәлем %s,

en: Hidden:
kk_KZ: Жасырын:

en: Hide the tip that is normally shown with a question
kk_KZ: Әдетте сұрақпен көрсетілген ұшты жасырыңыз

en: IP as default location
kk_KZ: Әдепкі орын ретінде IP

en: Icelandic
kk_KZ: Исландиялық

en: If necessary the database will be updated.
kk_KZ: Қажет болған жағдайда мәліметтер базасы жаңартылады.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
kk_KZ: Егер \ '"%".strtolower($m[1]) \' дегенді таңдасаңыз, мәтін жолағында өз таңдауыңызды көрсетіңіз.

en: If you click on this tab, the survey settings menu will be displayed. The most important settings of your survey are accessible from this menu.
kk_KZ: Егер сіз осы қойындыны бассаңыз, сауалнама параметрлері мәзірі пайда болады. Сауалнаманың маңызды параметрлеріне осы мәзірден қол жеткізуге болады.

en: If you entered the URL manually please check your spelling and try again.
kk_KZ: Егер URL мекенжайын қолмен енгізсеңіз, емлесін тексеріп, әрекетті қайталаңыз.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
kk_KZ: Осы хатқа қатысты сұрақтарыңыз болса, %s сайт әкімшісіне хабарласыңыз. Рақмет сізге!

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
kk_KZ: Егер сіз ескі қондырғыға сауалнаманы импорттағыңыз келсе немесе сауалнамаңызда қиындықтар болса: ескі нұсқаны қолданыңыз (егер кейбір кодтар қайталанса, автоматты түрде таңдалады).

en: If you want to modify it %s you can extend it%s.
kk_KZ: Егер сіз оны %s өзгерткіңіз келсе, оны %s ұзарта аласыз.

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
kk_KZ: Қаласаңыз, %s көбірек файл (дар) ды жүктей аласыз; әйтпесе сауалнамаға қайта оралуыңыз мүмкін.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
kk_KZ: Егер сіздің дерекқорыңыз ортақ болса, ұсынылған префикс - \ «lime_ \», бұл параметрді бос қалдыра аласыз.

en: Import
kk_KZ: Импорттау

en: Import survey participants from CSV file
kk_KZ: Сауалнамаға қатысушыларды CSV файлынан импорттаңыз

en: Important: Quote all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections.
kk_KZ: Маңызды: CSV инъекцияларының алдын алу үшін тең белгіден басталатын барлық мазмұнға баға беріңіз.

en: Imported files:
kk_KZ: Импортталған файлдар:

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
kk_KZ: Superadmin бастапқы нұсқасын жою мүмкін емес!

en: Invalid language
kk_KZ: Жарамсыз тіл

en: Invalid parameter %s (%s already set)
kk_KZ: "%".strtolower($m[1]) параметрі жарамсыз ("%".strtolower($m[1]) орнатылған)

en: It also makes it easy to do bulk editing of your survey, such as find-replace, bulk-reordering, looping (repeating groups), and testing (such as temporarily disabling mandatory or validation criteria).
kk_KZ: Сондай-ақ, іздеу, ауыстыру, көлемді ретке келтіру, қайталау (қайталанатын топтар) және тестілеу (міндетті немесе тексеру критерийлерін уақытша өшіру сияқты) сияқты сауалнамаңызды жаппай өңдеуді жеңілдетеді.

en: It completely eliminates the dependence upon SGQA codes.
kk_KZ: Ол SGQA кодтарына тәуелділікті толығымен жояды.

en: It is not suitable for backing up a LimeSurvey survey as it cannot export conditions, and isn't able to export all question types.
kk_KZ: LimeSurvey сауалнамасының көшірмесін жасау үшін жарамсыз, өйткені ол экспорттау шарттарын жасай алмайды және сұрақтардың барлық түрлерін экспорттай алмайды.

en: It uses cookies for access control.
kk_KZ: Бұл қол жетімділікті басқару үшін cookie файлдарын пайдаланады.

en: It will also contain the necessary stylesheets to put it up on any HTML-ready devices or browsers.
kk_KZ: Сондай-ақ, оны кез-келген HTML дайын құрылғыларға немесе шолғыштарға қою үшін қажетті кестелер болады.

en: It will include the following data in a ZIP file ending with '.lsa'.
kk_KZ: Оның құрамына келесі файлдар кіреді:  '.lsa'.

en: It will not contain any logic or EM-functionality, you'll have to take that into account yourself.
kk_KZ: Онда ешқандай логика немесе EM функционалдығы болмайды, мұны өзіңіз ескеруіңіз керек.

en: Just share this link with some of your friends and of course, test it yourself.
kk_KZ: Бұл сілтемені достарыңызбен бөлісіңіз және, әрине, өзіңізді сынап көріңіз.

en: Korean
kk_KZ: Кәріс

en: Label %s
kk_KZ: Жапсырмалар

en: Label for 'Other:' option
kk_KZ: \ 'Басқа: \' опциясы үшін белгі

en: Language selection
kk_KZ: Тіл таңдау

en: Languages
kk_KZ: Тілдер

en: Let's start with subquestions.
kk_KZ: Сұраныстардан бастайық.

en: LimeSurvey Fruity Theme
kk_KZ: LimeSurvey жеміс тақырыбы

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
kk_KZ: LimeSurvey сіз үшін осы дерекқорды жасауға әрекет жасай алады.

en: LimeSurvey offers you a lot of different question types.
kk_KZ: LimeSurvey сізге көптеген сұрақтар түрлерін ұсынады.

en: LimeSurvey online manual
kk_KZ: LimeSurvey онлайн нұсқаулығы

en: Line
kk_KZ: Түзу

en: Lithuanian
kk_KZ: Литва

en: Load unfinished survey
kk_KZ: Аяқталмаған сауалнаманы жүктеңіз

en: Logout successful.
kk_KZ: Шығу сәтті аяқталды.

en: Main Admin Screen
kk_KZ: Негізгі әкімші экраны

en: Maintenance!
kk_KZ: Техникалық қызмет көрсету!

en: Make sure all images on this screen are loaded before clicking on the button.
kk_KZ: Түймені баспас бұрын осы экрандағы барлық суреттердің жүктелгенін тексеріңіз.

en: Manage survey administrators
kk_KZ: Сауалнама әкімшілерін басқарыңыз

en: Maximum sum value of multiple numeric input
kk_KZ: Бірнеше сандық енгізудің максималды қосындысы

en: Menu configuration
kk_KZ: Мәзір конфигурациясы

en: Menu entries
kk_KZ: Мәзір жазбалары

en: Menu entries configuration
kk_KZ: Мәзір жазбаларының конфигурациясы

en: Menu icon type
kk_KZ: Мәзір белгішесінің түрі

en: Millisecond
kk_KZ: Милисекунд

en: Minimum date
kk_KZ: Минималды күн

en: Miscellaneous files
kk_KZ: Әр түрлі файлдар

en: Modify
kk_KZ: Өзгерту

en: Month
kk_KZ: Ай

en: Month display style
kk_KZ: Айлық көрсету стилі

en: Move all fields to create column
kk_KZ: Баған жасау үшін барлық өрістерді жылжытыңыз

en: Move to question:
kk_KZ: Сұраққа көшу:

en: My personal menus
kk_KZ: Жеке мәзірлерім

en: Name of the survey administrator
kk_KZ: Сауалнама әкімшісінің аты-жөні

en: New survey
kk_KZ: Жаңа сауалнама

en: Next decade
kk_KZ: Келесі онжылдық

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
kk_KZ: ТЖК (сауалнама) берілмеген. Сұрақты импорттау мүмкін емес.

en: No issues with question group order found.
kk_KZ: Сұрақтар тобының тапсырысына қатысты мәселелер табылмады.

en: No issues with question order found.
kk_KZ: Сұрақ қоюға қатысты мәселелер табылмады.

en: No matching survey
kk_KZ: Сәйкес сауалнама жоқ

en: No participant table found for this survey!
kk_KZ: Осы сауалнама үшін қатысушы табылған жоқ!

en: No permission
kk_KZ: Рұқсат жоқ

en: No responses are lost.
kk_KZ: Жауаптар жоғалмайды.

en: No server answer!
kk_KZ: Сервер жауабы жоқ!

en: No surveys found.
kk_KZ: Сауалнама табылмады.

en: None
kk_KZ: Ешқайсысы жоқ

en: Not a broken theme!
kk_KZ: Сынған тақырып емес!

en: Not a valid expression
kk_KZ: Жарамды өрнек емес

en: Not enough space
kk_KZ: Орын жеткіліксіз

en: Not started
kk_KZ: Басталмады

en: Note : In some hosting, like shared hosting, it can happen that the available free space is not correctly evaluated. If you checked manually that you have enough free space to update, please, just ignore this error.
kk_KZ: Ескерту: Кейбір хостингте, ортақ хостинг сияқты, бос орын дұрыс бағаланбаған кезде орын алуы мүмкін. Егер сізде жаңартуға жеткілікті бос орын бар екенін қолмен тексерсеңіз, бұл қатені елемеңіз.

en: Note: XSS filtering is always disabled for the superadministrator.
kk_KZ: Ескерту: суперадминистратор үшін XSS сүзгісі әрқашан өшірулі.

en: Number of characters:
kk_KZ: Таңбалар саны:

en: Number of files greater than
kk_KZ: Үлкен файл саны

en: Numbers only
kk_KZ: Тек сандар

en: OK!
kk_KZ: ЖАРАЙДЫ!

en: Oct
kk_KZ: Қазан

en: Ok
kk_KZ: Жарайды

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
kk_KZ: Limesurvey.org сайтынан ақпаратты жаңартуды сұраған кезде қате пайда болды:

en: On the following page you will be able to create a pdf that can be printed filled out and scanned again.
kk_KZ: Келесі бетте сіз басып шығаруға және қайтадан сканерлеуге болатын pdf жасай аласыз.

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
kk_KZ: Бір немесе бірнеше міндетті сұрақтарға жауап берілмеген. Оларға жауап бермей аяқтай алмайсыз.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
kk_KZ: Бір немесе бірнеше жүктелген файлдар тиісті форматта / көлемде емес. Бұл файлдар жарамды болғанша жалғастыра алмайсыз.

en: Open date/time selector
kk_KZ: Ашық күн / уақыт таңдағышы

en: Open the syntax file in SPSS in Unicode mode.
kk_KZ: Юникодты режимде SPSS-та синтаксистік файлды ашыңыз.

en: Optional
kk_KZ: Міндетті емес

en: Other users may edit this participant
kk_KZ: Басқа пайдаланушылар бұл қатысушыны өңдей алады

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
kk_KZ: Қатысушы бар атрибут мәндерін қайта жазуға болады ма?

en: Owner ID
kk_KZ: Иесінің жеке куәлігі

en: PDF questions in bold:
kk_KZ: PDF форматындағы сұрақтар қою қою:

en: PHP PDO driver library
kk_KZ: PHP PDO драйверінің кітапханасы

en: PHP mbstring library
kk_KZ: PHP mbstring кітапханасы

en: Panel integration
kk_KZ: Панельді біріктіру

en: Papiamento (Curaçao & Bonaire)
kk_KZ: Папиаменто (Кюрасао және Бонэйр)

en: Partial:
kk_KZ: Жартылай:

en: Participant
kk_KZ: Қатысушы

en: Participant attributes to create
kk_KZ: Қатысушы атрибуттар жасау

en: Pashto
kk_KZ: Пушту

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
kk_KZ: Жапсырмалар жиынтықтарын / белгілерін жасауға, қарауға, жаңартуға, жоюға, экспорттауға және импорттауға рұқсат

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
kk_KZ: Сауалнаманы бағалау ережелерін жасауға / қарауға / жаңартуға / жоюға рұқсат

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
kk_KZ: Сауалнама үшін квота ережелерін жасауға / қарауға / жаңартуға / жоюға рұқсат

en: Persian
kk_KZ: Парсы

en: Please be aware that your answers will not be saved, because the survey isn't active yet.
kk_KZ: Сіздің жауаптарыңыз сақталмайтынын ескеріңіз, себебі сауалнама әлі белсенді емес.

en: Please do a backup of the menus you want to keep.
kk_KZ: Өзіңіз сақтағыңыз келетін мәзірлердің сақтық көшірмесін жасаңыз.

en: Please enter the name for the new theme:
kk_KZ: Жаңа тақырыптың атауын енгізіңіз:

en: Please fax your completed survey to:
kk_KZ: Толтырылған сауалнаманы факс арқылы жіберіңіз:

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
kk_KZ: Осы сауалмен жауаптар жиналғаннан кейін топтарды / сұрақтарды қосқыңыз немесе жойғыңыз келсе немесе жоғарыдағы параметрлердің біреуін өзгерткіңіз келсе, сіз осы мұрағатқа енген барлық деректерді жылжытатын осы сауалды өшіруіңіз керек екенін ескеріңіз. кесте.

en: Please select at least %s answers
kk_KZ: Кем дегенде %s жауаптарды таңдаңыз

en: Please select at least one file for download
kk_KZ: Жүктеу үшін кем дегенде бір файлды таңдаңыз

en: Please select filters and click on the "View statistics" button to generate the statistics.
kk_KZ: Сүзгілерді таңдап, статистиканы құру үшін «Статистиканы қарау» түймесін басыңыз.

en: Please upload %s files
kk_KZ: "%".strtolower($m[1]) файлды жүктеңіз

en: Position:
kk_KZ: Лауазымы:

en: Position?
kk_KZ: Орны?

en: Predefined
kk_KZ: Алдын ала анықталған

en: Previous session is set to be finished.
kk_KZ: Алдыңғы сеанс аяқталды деп белгіленген.

en: Publication & access control settings
kk_KZ: Жариялау және қатынасты басқару параметрлері

en: Q1 and Q3 calculated using %s
kk_KZ: Q1 және Q3 %s көмегімен есептелген

en: Question
kk_KZ: Сұрақ

en: Question could not be updated
kk_KZ: Сұрақты жаңарту мүмкін болмады

en: Question explorer
kk_KZ: Сұрақ қоюшы

en: Question group description
kk_KZ: Сұрақтар тобына сипаттама

en: Question preview
kk_KZ: Сұрақты алдын-ала қарау

en: Question theme
kk_KZ: Сұрақ тақырыбы

en: Question type selector:
kk_KZ: Сұрақ түрін таңдау:

en: Questions
kk_KZ: Сұрақтар

en: Questions in group:
kk_KZ: Топтағы сұрақтар:

en: Quick statistics
kk_KZ: Жылдам статистика

en: Quota action
kk_KZ: Квота акциясы

en: Quota out
kk_KZ: Квота жоқ

en: Quotas exceeded
kk_KZ: Квота асып кетті

en: Quote equations
kk_KZ: Баға теңдеулері

en: Quote equations for CSV export
kk_KZ: CSV экспорты үшін квоталық теңдеулер

en: Quote equations:
kk_KZ: Баға теңдеулері:

en: Radio list
kk_KZ: Радио тізімі

en: Registration
kk_KZ: Тіркеу

en: Relative width of checkbox wrapper element
kk_KZ: Құсбелгі элементінің салыстырмалы ені

en: Reload image
kk_KZ: Кескінді қайта жүктеу

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
kk_KZ: Келесі сілтемені басу арқылы сауалнамаңызды қайта жүктеңіз (немесе шолғышқа қойыңыз):

en: Reloading screen. Please wait.
kk_KZ: Экранды қайта жүктеу. Өтінемін күте тұрыңыз.

en: Remaining updates:
kk_KZ: Қалған жаңартулар:

en: Reminder Email:
kk_KZ: Еске салушы электрондық пошта:

en: Repeat password:
kk_KZ: Құпия сөзді қайталаңыз:

en: Resend access code
kk_KZ: Кіру кодын қайта жіберіңіз

en: Reset response start ID?
kk_KZ: Жауапты бастау идентификаторын қалпына келтіру керек пе?

en: Response data (Attention: Doesn't include files uploaded in a file upload question. These have to be exported separately.)
kk_KZ: Жауап беру туралы деректер (Назар аударыңыз: файлды жүктеу сұрағына жүктелген файлдарды қамтымайды. Олар бөлек экспортталуы керек.)

en: Response import summary
kk_KZ: Импорттың қысқаша мазмұны

en: Responses to this survey are anonymized.
kk_KZ: Осы сауалнаманың жауаптары жасырын.

en: Round fractions down
kk_KZ: Дөңгелек фракциялар төмен

en: Rows & columns
kk_KZ: Жолдар мен бағандар

en: SMTP encryption:
kk_KZ: SMTP шифрлау:

en: SQL CODE THAT FAILED
kk_KZ: Орындалмаған SQL КОДЕКСІ

en: SSL not enforced
kk_KZ: SSL қолданылмаған

en: Save
kk_KZ: Сақтау

en: Save boxes settings
kk_KZ: Қораптардың параметрлерін сақтаңыз

en: Saved response deleted.
kk_KZ: Сақталған жауап жойылды.

en: Saved response not found
kk_KZ: Сақталған жауап табылмады

en: Screen part files:
kk_KZ: Экранның бөліктері:

en: Select all
kk_KZ: Барлығын таңдаңыз

en: Select columns
kk_KZ: Бағандарды таңдаңыз

en: Send email invitation
kk_KZ: Электрондық поштаға шақыру жіберу

en: Session lifetime for surveys (seconds):
kk_KZ: Сауалнамаға арналған сессияның ұзақтығы (секунд):

en: Set Access-Control-Allow-Origin header:
kk_KZ: Кіру-бақылау-рұқсат беру-шығу тақырыбын орнатыңыз:

en: Set statistics options
kk_KZ: Статистика параметрлерін орнатыңыз

en: Set survey permissions
kk_KZ: Сауалнамаға рұқсаттар қойыңыз

en: Set user permissions
kk_KZ: Пайдаланушы рұқсаттарын орнатыңыз

en: Show PHPInfo
kk_KZ: PHPInfo көрсетіңіз

en: Show Policy
kk_KZ: Саясатты көрсету

en: Show javascript alert
kk_KZ: Javascript дабылын көрсету

en: Show survey title in export PDFs:
kk_KZ: Сауалнаманың тақырыбын экспорттық PDF форматында көрсету:

en: Showing filtered results
kk_KZ: Сүзілген нәтижелерді көрсету

en: Simple
kk_KZ: Қарапайым

en: Simple selector
kk_KZ: Қарапайым селектор

en: Slider initial value
kk_KZ: Жүгірткінің бастапқы мәні

en: Some description text
kk_KZ: Кейбір сипаттама мәтіні

en: Some questions have been disabled
kk_KZ: Кейбір сұрақтар өшірілген

en: Sorry, file type %s (extension : %s) is not allowed!
kk_KZ: Кешіріңіз,  %s файл түріне (кеңейту: %s рұқсат жоқ!

en: Sorry, no more files can be uploaded!
kk_KZ: Кешіріңіз, бұдан былай файлдарды жүктеу мүмкін емес!

en: Sorry, there are no files for this response.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл жауап үшін файлдар жоқ.

en: Sorry, there was an error uploading your file, error code : %s.
kk_KZ: Кешіріңіз, файлыңызды жүктеу кезінде қате пайда болды, қате коды: %s

en: Sorry, unable to check extension of this file type %s.
kk_KZ: Кешіріңіз,%s файл түрінің кеңейтілуін тексеру мүмкін емес.

en: Spanish (Colombia)
kk_KZ: Испан (Колумбия)

en: Start HTML editor in a popup window
kk_KZ: Қалқымалы терезеде HTML редакторын іске қосыңыз

en: Statistics report language:
kk_KZ: Статистика бойынша есеп тілі:

en: Step 1:
kk_KZ: 1-қадам:

en: Stop this survey
kk_KZ: Осы сауалнаманы тоқтатыңыз

en: Store the state?
kk_KZ: Мемлекетті сақтау керек пе?

en: Strip HTML and PHP tags from a string
kk_KZ: HTML және PHP тегтерін жолдан шығарыңыз

en: Structure
kk_KZ: Құрылым

en: Subquestions
kk_KZ: Субъекциялар

en: Survey activation error
kk_KZ: Сауалнаманы іске қосу қатесі

en: Survey archive (*.lsa)
kk_KZ: Сауалнама мұрағаты (* .lsa)

en: Survey archive - only available for active surveys
kk_KZ: Сауалнама мұрағаты - тек белсенді сауалнамалар үшін қол жетімді

en: Survey could not be created because it did not have a title
kk_KZ: Сауалнама жасау мүмкін емес, себебі оның атауы жоқ

en: Survey could not be updated, please fix the following error:
kk_KZ: Сауалнаманы жаңарту мүмкін емес, келесі қатені түзетіңіз:

en: Survey expiration date
kk_KZ: Сауалнаманың аяқталу мерзімі

en: Survey logic file
kk_KZ: Сауалнама логикалық файл

en: Survey participant data (if available)
kk_KZ: Қатысушылар туралы сауалнама (бар болса)

en: Survey responses
kk_KZ: Сауалнама жауаптары

en: Survey settings
kk_KZ: Сауалнама параметрлері

en: Survey structure
kk_KZ: Сауалнама құрылымы

en: Tagalog
kk_KZ: Тагалог

en: Tajik
kk_KZ: Тәжік

en: Tamil
kk_KZ: Тамил

en: Template Sample
kk_KZ: Үлгі үлгісі

en: Text box
kk_KZ: Мәтін ұясы

en: Text input box width
kk_KZ: Мәтін енгізу жолағының ені

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
kk_KZ: Ашылмалы режимдегі екі таразының арасындағы әр сұрау жолында көрсетілген мәтін

en: Thank you for registering to participate in this survey.
kk_KZ: Осы сауалнамаға қатысқаныңыз үшін рақмет.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is a great feature to easily update to the latest version of LimeSurvey. To use it you will need an update key.
kk_KZ: LimeSurvey ComfortUpdate - бұл LimeSurvey соңғы нұсқасына оңай жаңарту үшін керемет мүмкіндік. Оны пайдалану үшін сізге жаңарту кілті қажет болады.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
kk_KZ: LimeSurvey ComfortUpdate - бұл LimeSurvey соңғы нұсқасына тез жаңартудың оңай процедурасы.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
kk_KZ: Жауап нұсқалары осы жерде орнатылған бағандар санына таратылады

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
kk_KZ: Жауап (жауаптар) келесі тексеру өлшемдеріне сәйкес келуі керек:

en: The closed access mode needs a participant list, which you may create by clicking on the menu entry 'Participants'.
kk_KZ: Жабық қол жеткізу режимінде \ 'Қатысушылар \' мәзірін басу арқылы құруға болатын қатысушылар тізімі қажет.

en: The entry was assigned the following record id:
kk_KZ: Жазбаға келесі жазба идентификаторы тағайындалды:

en: The folder %s doesn't exist and can't be created.
kk_KZ: %s қапшығы жоқ және оны құру мүмкін емес.

en: The following files would be added by the update but already exist. This is unusual and may result from an earlier update attempt.
kk_KZ: Жаңарту арқылы келесі файлдар қосылады, бірақ бұрыннан бар. Бұл ерекше емес және ертерек жаңарту әрекеті нәтижесінде пайда болуы мүмкін.

en: The following problems have been found:
kk_KZ: Келесі проблемалар табылды:

en: The following surveys are available:
kk_KZ: Келесі сауалнамалар қол жетімді:

en: The last column shows the total for the row.
kk_KZ: Соңғы бағанда жолдың жиынтығы көрсетіледі.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
kk_KZ: Егер берілген болса, санның логарифмі немесе табиғи логарифм.

en: The most important settings of your survey can be reached from this sidebar: the survey settings menu and the survey structure menu. You may resize it to fit your screen to easily navigate through the available options. If the size of the sidebar is too small, the options get collapsed and the quick-menu is displayed. If you wish to work from the quick-menu, either click on the arrow button or drag it to the left.
kk_KZ: Сауалнаманың маңызды параметрлеріне келесі жақтан қол жеткізуге болады: сауалнама параметрлері мәзірі және сауалнама құрылымы мәзірі. Қол жетімді опцияларға оңай өту үшін оны экранның өлшеміне сәйкестендіру үшін оның өлшемін өзгертуге болады. Егер бүйірлік тақтаның өлшемі тым кішкентай болса, онда параметрлер жойылып, жылдам мәзір көрсетіледі. Егер сіз жылдам мәзірден жұмыс жасағыңыз келсе, көрсеткі түймесін басыңыз немесе оны солға сүйреңіз.

en: The name must be unique for all menu entries throughout the software.
kk_KZ: Бағдарламалық жасақтаманың барлық мәзір жазбалары үшін атау бірегей болуы керек.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size. Server configuration allow a maximum file size of %s KB.
kk_KZ: Қатысушы бір файлды осы өлшемнен үлкен көлемде жүктей алмайды. Сервер конфигурациясы файлдың максималды өлшеміне %s Кбайт мүмкіндік береді.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
kk_KZ: Сауалнама жауаптарыңыздың жазбасында, егер сізде нақты сауал нақты сұралмаса, сіз туралы анықтайтын ақпарат жоқ.

en: The sidebar
kk_KZ: Бүйірлік тақта

en: The survey you selected does not exist
kk_KZ: Сіз таңдаған сауалнама жоқ

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
kk_KZ: Жаңарту сервері бос емес. Бұл әдетте жаңа нұсқа үшін жаңарту файлдары дайындалып жатқанда орын алады.

en: Theme '%s' does not exist.
kk_KZ: '%' тақырыбы жоқ.

en: Theme '%s' has been uninstalled because it's not compatible with this LimeSurvey version.
kk_KZ: Бұл LimeSurvey нұсқасымен сәйкес келмейтіндіктен \ '"%".strtolower($m[1]) \' тақырыбы жойылды.

en: Theme '%s' was successfully deleted.
kk_KZ: '%s' тақырыбы сәтті жойылды.

en: Theme editor:
kk_KZ: Тақырып редакторы:

en: Theme options
kk_KZ: Тақырып нұсқалары

en: Theme options differences
kk_KZ: Тақырып нұсқаларының айырмашылығы

en: Themes options for this survey group
kk_KZ: Осы сауалнама тобының тақырып нұсқалары

en: There are %s questions in this survey.
kk_KZ: Осы сауалнамада %s сұрақтар бар.

en: There are no existing conditions in this survey.
kk_KZ: Бұл сауалнамада жағдай жоқ.

en: There are no questions in this survey.
kk_KZ: Бұл сауалнамада сұрақтар жоқ.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
kk_KZ: Осы сауалнамада {NUMBEROFQUESTIONS} сұрақ бар.

en: There was an error using the Google API.
kk_KZ: Google API пайдалану кезінде қате пайда болды.

en: This bar will change as you move through the functionalities. The current bar corresponds to the "overview" tab. It contains the most important LimeSurvey functionalities such as preview and activate survey.
kk_KZ: Бұл жолақ функционалдылықты өзгерткенде өзгереді. Ағымдағы жолақ \ «шолу \» қойындысына сәйкес келеді. Онда LimeSurvey маңызды функциялары бар, мысалы, алдын-ала қарау және сауалнаманы іске қосу.

en: This export will dump all the groups, questions, answers and conditions for your survey into a .LSS file (which is basically an XML file). This dump file can be used with the 'Import survey' feature when creating a new survey.
kk_KZ: Бұл экспорт барлық топтарды, сұрақтарды, жауаптарды және сауалнама шарттарыңызды .LSS файлына (негізінен XML файлына) тастайды. Бұл қоқыс файлын жаңа сауалнама құру кезінде \ «Сауалнама импорттау» мүмкіндігімен пайдалануға болады.

en: This expression uses a possibly invalid comparison. Are you sure you didn't mean to do a numerical comparison? See manual for more information.
kk_KZ: Бұл өрнекте мүмкін емес салыстыру қолданылады. Сіз сандық салыстыруды білдірмегеніңізге сенімдісіз бе? Қосымша ақпарат алу үшін нұсқаулықты қараңыз.

en: This feature is designed to make it easy to use Excel to author and edit surveys.
kk_KZ: Бұл мүмкіндік сауалнамаларды авторлық және өңдеу үшін Excel бағдарламасын пайдалануды жеңілдету үшін жасалған.

en: This invitation has already been used.
kk_KZ: Бұл шақыру бұрыннан қолданылған.

en: This is a question help text.
kk_KZ: Бұл сұрақ анықтамалық мәтіні.

en: This is not a .csv file.
kk_KZ: Бұл .csv файлы емес.

en: This is not a valid email address. Please provide a valid email address or leave it empty.
kk_KZ: Бұл жарамды электрондық пошта мекенжайы емес. Жарамды электрондық пошта мекенжайын беріңіз немесе оны бос қалдырыңыз.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
kk_KZ: Бұл сайт әкімшісінің әдепкі электрондық пошта мекенжайы және жүйелік хабарламалар, байланыс опциялары және әдепкі электронды пошта үшін қолданылады.

en: This is the question bar.
kk_KZ: Бұл сұрақ жолағы.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
kk_KZ: Бұл атау осы сауалнама үшін бұрыннан қолданылған. Сіз бірегей сақтау атауын пайдалануыңыз керек.

en: This plugin has no settings.
kk_KZ: Бұл плагинде параметрлер жоқ.

en: This question has at least {n} warning.|This question has at least {n} warnings.
kk_KZ: Бұл сұрақта кем дегенде {n} ескерту бар. | Бұл сұрақта кемінде {n} ескерту бар.

en: This question is mandatory
kk_KZ: Бұл сұрақ міндетті болып табылады

en: This survey allows public registration. A survey participants table must also be created.
kk_KZ: Бұл сауалнама мемлекеттік тіркеуге мүмкіндік береді. Сауалнамаға қатысушылардың кестесін құру қажет.

en: This survey is active but has a start date.
kk_KZ: Бұл сауалнама белсенді, бірақ басталу күні бар.

en: This survey is anonymous.
kk_KZ: Бұл сауалнама анонимді болып табылады.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
kk_KZ: Бұл сауалнама белсенді емес. VVexport файлын импорттамас бұрын сауалнаманы іске қосу керек.

en: This will download a .zip file containing the survey in all languages.
kk_KZ: Бұл барлық тілдерде сауалнаманы қамтитын .zip файлын жүктейді.

en: This will export the survey archive (.lsa) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
kk_KZ: Бұл барлық таңдалған белсенді сауалнамалар үшін сауалнама архивін (.lsa) экспорттайды. Олар бірыңғай ZIP архивінде болады.

en: This will open the survey as a printable page in new window.
kk_KZ: Бұл сауалды жаңа терезеде басып шығарылатын бет ретінде ашады.

en: This will open the survey in %s as a printable page in new window.
kk_KZ: Бұл %s ішінде сауалнаманы жаңа терезеде басып шығарылатын бет ретінде ашады.

en: This will update the survey theme for all selected active surveys.
kk_KZ: Бұл барлық таңдалған белсенді сауалнамаларға арналған сауалнаманы жаңартады.

en: Three
kk_KZ: Үшеу

en: Timings (if activated)
kk_KZ: Уақыттар (қосылған болса)

en: Timings table could not be created.
kk_KZ: Уақыт кестесі жасалмады.

en: To find out more about queXML check out this page:
kk_KZ: QueXML туралы көбірек білу үшін мына парақты қараңыз:

en: To get to know more about queXML check this page:
kk_KZ: QueXML туралы көбірек білу үшін мына бетті тексеріңіз:

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
kk_KZ: Сұрақтарды / сұрақ топтарын ретке келтіру үшін сұрақ / топты тышқанмен қажетті орынға апарыңыз.

en: Total imported files
kk_KZ: Жалпы импортталған файлдар

en: Total invitations sent
kk_KZ: Барлық шақырулар жіберілді

en: UCS-2 Unicode
kk_KZ: UCS-2 Юникод

en: Unable to delete answer %s, code %s
kk_KZ:  %s,  %s коды жойылмады

en: Unable to delete assessment %s
kk_KZ:  %s бағалауды өшіру мүмкін емес

en: Unable to delete condition %s
kk_KZ:  %s күйін жою мүмкін емес

en: Unable to delete question attributes for question %s
kk_KZ:  %s сұрағына арналған атрибуттарды жою мүмкін емес

en: Unable to delete saved response.
kk_KZ: Сақталған жауапты жою мүмкін болмады.

en: Unable to delete survey %s
kk_KZ:  %s сауалнамасын жою мүмкін емес

en: Unknown error.
kk_KZ: Белгісіз қате.

en: Unknown session
kk_KZ: Белгісіз сеанс

en: Unkown
kk_KZ: Түсініксіз

en: Unlimited
kk_KZ: Шексіз

en: Unzip error!
kk_KZ: Ашу қатесі!

en: Update type
kk_KZ: Жаңарту түрі

en: Upload
kk_KZ: Жүктеу

en: Upload an image (maximum size: %d MB):
kk_KZ: Суретті жүктеу (максималды өлшем: %s MB):

en: Uploaded CSV file successfully
kk_KZ: CSV файлын сәтті жүктеді

en: Uppercase the first character of each word in a string
kk_KZ: Жолдағы әр сөздің бірінші таңбасын бас әріппен жаз

en: Usage of + with numeric value, see manual about usage of sum.
kk_KZ: Сандық мәні бар + қолдану, соманы пайдалану туралы нұсқаулықты қараңыз.

en: Use a customized question theme for this question
kk_KZ: Осы сұрақ үшін жеке тақырып тақырыбын пайдаланыңыз

en: Used bounce settings:
kk_KZ: Пайдаланылған сергіту параметрлері:

en: Used/free space for file uploads
kk_KZ: Файлды жүктеу үшін пайдаланылған / бос орын

en: User group successfully added!
kk_KZ: Пайдаланушылар тобы сәтті қосылды!

en: Username not found in LDAP server
kk_KZ: Пайдаланушы аты LDAP серверінде табылмады

en: Using type coercion may break your data; use with care or not at all if possible.
kk_KZ: Мәжбүрлеу түрін қолдану деректеріңізді бұзуы мүмкін; мүмкін болса, абайлап қолданыңыз немесе мүлдем қолданбаңыз.

en: Uyghur
kk_KZ: Ұйғыр

en: Validation of quota %s
kk_KZ: %s квотасының дұрыстығын тексеру

en: View this record
kk_KZ: Осы жазбаны қараңыз

en: Warning: Please enforce SSL encrpytion in Global settings/Security after SSL is properly configured for your webserver.
kk_KZ: Ескерту: Веб-серверіңіз үшін SSL дұрыс конфигурацияланғаннан кейін Global settings / Security бағдарламасында SSL шифрлауын енгізіңіз.

en: Warning: Please read this carefully before proceeding!
kk_KZ: Ескерту: Жалғастырмас бұрын мұқият оқып шығыңыз!

en: Warning: Quotes all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections
kk_KZ: Ескерту: CSV инъекциясының алдын алу үшін тең белгімен басталатын барлық мазмұнды бағалайды

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
kk_KZ: Ескерту: сіз әлі де әдепкі құпия сөзді (\ 'пароль \') қолданып жатырсыз. Парольді өзгертіп, қайта кіріңіз.

en: Warning: original survey theme doesn't exist!
kk_KZ: Ескерту: бастапқы сауалнама тақырыбы жоқ!

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
kk_KZ: Кешіріңіз, бірақ жүйеде қате пайда болды және сіздің файлыңыз сақталмады. Сауалнама әкімшісіне хабарлау үшін электронды пошта жіберілді.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
kk_KZ: Осы сауалнаманы жоймас бұрын сауалнаманы негізгі әкімшілік экраннан экспорттауға кеңес береміз.

en: Web server name
kk_KZ: Веб-сервер атауы

en: Welcome and end text
kk_KZ: Құттықтау және аяқтау мәтіні

en: Wrap container around boxes
kk_KZ: Контейнерді қораптарға ораңыз

en: Yes/No
kk_KZ: Иә Жоқ

en: You are about to delete this survey
kk_KZ: Сіз бұл сауалнаманы жойғыңыз келеді

en: You are about to replace an existing label set with the current answer options.
kk_KZ: Сіз бар белгіні ағымдағы жауап параметрлерімен алмастырғыңыз келеді.

en: You are editing an entry of the main menu!
kk_KZ: Сіз негізгі мәзірдің жазбасын өңдеудесіз!

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
kk_KZ: Ағымдағы сауалнамаға сәйкес келетін барлық ескі жауаптарды импорттай аласыз. Сыйысымдылық баған түрлері мен аттарын салыстыру арқылы анықталады, идентификатор өрісі әрқашан еленбейді.

en: You can now continue updating your LimeSurvey Installation.
kk_KZ: Енді LimeSurvey қондырғысын жаңартуды жалғастыра аласыз.

en: You can switch to the closed-access mode by initialising a survey participants table by using the button below.
kk_KZ: Төмендегі батырманы пайдаланып, сауалнамаға қатысушылардың кестесін бастау арқылы жабық режимге ауысуға болады.

en: You can use operators in the search filters (eg: >, <, >=, <=, = )
kk_KZ: Іздеу сүзгілерінде операторларды пайдалануға болады (мысалы:>, <,> =, <=, =)

en: You can't add questions while the survey is active.
kk_KZ: Сауалнама белсенді болған кезде сұрақтар қою мүмкін емес.

en: You can't save changes because the theme directory is not writable.
kk_KZ: Өзгерістерді сақтау мүмкін емес, себебі тақырып каталогы жазылмайды.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
kk_KZ: Сіз бұл сайт үшін орталық қатысушылар тізімінен алынып тасталғансыз

en: You have to select at least one label set.
kk_KZ: Кемінде бір затбелгі жиынтығын таңдау керек.

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
kk_KZ: Жалғастырмас бұрын сіз осы файлдарда жазуға рұқсаттарыңызды орнатуыңыз керек. Егер не істеу керектігін білмесеңіз, кеңес алу үшін жүйелік әкімшімен байланысыңыз.

en: You must supply a password for this saved session.
kk_KZ: Сақталған сеанс үшін парольді көрсету керек.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
kk_KZ: Сауалнаманы орнату аяқталғанына және өзгерісті қажет етпейтініне сенімді болған кезде ғана сауалнаманы іске қосу керек.

en: Your answer must be at most %s
kk_KZ: Сіздің жауабыңыз %s -ден аспауы керек

en: Your new survey was created.
kk_KZ: Сіздің жаңа сауалнамаңыз жасалды.

en: Your session with the ComfortUpdate server is not valid or expired. Please restart the process.
kk_KZ: ComfortUpdate серверімен сеансыңыз жарамсыз немесе мерзімі аяқталған. Процесті қайта бастаңыз.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
kk_KZ: Сауалнамаңыз сол ат пен пароль арқылы сақталады және кейінірек сол атпен және парольмен кіру арқылы аяқталуы мүмкін.

en: checked
kk_KZ: тексерілді

en: not having already completed the survey
kk_KZ: сауалнаманы аяқтамаған

en: queXML is an XML description of a questionnaire.
kk_KZ: queXML - бұл сауалнаманың XML сипаттамасы.

en: quota language settings
kk_KZ: квота тілінің параметрлері

en: to:
kk_KZ: кімге:

en: {n} question contains warnings that need to be verified.|{n} questions contain warnings that need to be verified.
kk_KZ: {n} сұрақ тексерілуі қажет ескертулерден тұрады. | {n} сұрақтары тексерілуі қажет ескертулерден тұрады.
